-
AZ-2020251 Panama berry - huśtawka






























Wysyłka w ciągu | 24h |
Cena przesyłki | 11.5 |
Dostępność |
Kilka sztuk
|
Waga | 0.15 kg |
Kod kreskowy | |
EAN | 4030454005180 |
Zamówienie telefoniczne: 518795087
Zostaw telefon |
Huśtawka hamakowa Panama jest młodszą siostrą huśtawki Relax. Prezentuje się w świetnych wakacyjnych kolorach oraz jest niezwykle mięciutki i wygodny.
Wiszące krzesło/huśtawka Panama jest idealnym miejscem, żeby się miło zrelaksować. Dzięki małej wadze - tylko 1,8 kg, fotel Panama może być powieszony i zdjęty w mgnieniu oka. W ten sposób możesz odpocząć i oderwać się od codzienności.
- wiszący fotel do salonu (mocowanie na haku Power Hook lub na jednym ze stojaków)
- fotel do karmienia (Power Hook lub stojak Luna lub Palmera)
- huśtawka ogrodowa lub na taras / balkon
- fotel wiszący do powieszenia na drzewie (za pomocą liny Smartrope)
Huśtawka Panama zawieszona/rozpostarta jest na drewnianym drążku, wykonanym przy użyciu opatentowanej techniki Drexelung ( końce są lżejsze od środka), co zapewnia stabilny naciąg lin oraz zapobiega ich ześlizgiwaniu się w kierunku środka.
Dla większego bezpieczeństwa: Zawsze zawieszaj sznurki huśtawki w wewnętrznych zagłębieniach drążka, a linki, na których fotel wisi w zewnętrznych zagłębieniach.
Polecamy montowanie huśtawki Panama:
- za pomocą stojaka Palmera / Luna
- za pomocą haka Power Hook marki Amazonas
- lub z liną do hamaków i huśtawek Smartrope
Siedzisko huśtawki wykonane zostało z ekologicznej bawełny z dodatkiem poliestru. Jest odporna na złe warunki atmosferyczne, wodoodporna, super mocna, a zarazem miła i miękka w dotyku.
Huśtawka pakowana jest w woreczek z tego samego materiału i w tym samym kolorze co huśtawka.
Parametry techniczne:
* Skład: Elltex (55% bawełna, 45% poliester)
* Powierzchnia siedzenia: około 130 x 100 cm
* Waga produktu: około 1,8 kg
* Maksymalne obciążenie: około 120 kg
kolor | fioletowy |
materiał | drewno, tkanina |
płeć | chłopcy, dziewczynki, uniseks |
wiek | 3+, 4+, 5+, 6+, 7+ |
- Producenci