• Kategorie
  • Szukaj
  • Zawieszki, grzechotki, maskotki dla niemowląt

Maskotki dla niemowląt to zabawki, których nie może zabraknąć w pokoju Twojego dziecka. Maluch z radością przytuli każdą z nich, a ulubione maskotki staną się nieodłącznym towarzyszem zabaw nieco starszych pociech. Równie dużym zainteresowaniem u kilkumiesięcznego dziecka będą się cieszyć grzechotki do wózka i zawieszki dla dzieci, które dzięki temu, że są kolorowe i wydają interesujące dla dziecka dźwięki, rozwijają niemowlaka. Nasz sklep dla dzieci Geniuszek.com oferuje bogaty wybór grzechotek, maskotek i zawieszek dla niemowląt, które dostarczą im rozrywki już od pierwszych miesięcy życia. Sprawdź grzechotki dla niemowląt, pozytywki do łóżeczka i pluszaki, które u nas znajdziesz!

Pierwszy pluszak - maskotki dla niemowląt

Pluszak dla niemowlaka powinien być mięciutki, a zarazem interesujący w dotyku. W naszym sklepie taki znajdziesz, decydując się na przykład na wykonanego z różnych materiałów lwa będącego też kocykiem. Maskotki dla noworodka są tak wykonane, by maluch mógł je bezpiecznie ssać i gryźć, a jednocześnie z chęcią się przytulać. Misie pluszowe dla niemowląt zrobiono z bezpiecznych materiałów, a wiele z nich łączy w sobie funkcje przytulanki i gryzaka. Mogą też być zawieszką do wózka.

Rozwijająca zabawa - grzechotki i zawieszki dla niemowląt

Akcesoria dla niemowląt dostępne w naszym sklepie obejmują też grzechotki dla niemowląt. Różnią się one pod względem rozmiaru i kolorystyki. Gryzaki dla niemowląt będące jednocześnie grzechotkami mają ciekawą fakturę, którą dziecko będzie chciało nieustannie dotykać i gryźć, a dodatkowo wydają interesujące dźwięki. Podobnych wrażeń dostarczają zawieszki dla niemowląt. W naszym sklepie znajdziesz:

  • zawieszki do smoczka,
  • zawieszki sensoryczne,
  • zawieszki z pozytywką,
  • drewniane zawieszki do wózka
  • a także wiele innych.

Wszystkie z nich możesz zamontować nad głową maleństwa w łóżeczku lub przyczepić do wózka. Głębokie wózki dziecięce pomieszczą też misie pluszowe dla niemowląt oraz zestaw grzechotek dla dzieci. Każde z nich to doskonały pomysł na pierwszy prezent dla dziecka. Sprawdź naszą ofertę i spraw dziecku radość wybierając jedną z maskotek, grzechotek lub zawieszek dostępnych na Geniuszek.com!