• Kategorie
  • Szukaj
  • Kocyki dla niemowląt

Miękkie i cieplutkie kocyki dla niemowląt otulą Twoje dziecko do snu, zapewniając przez cały czas odpowiednią temperaturę. Nasz sklep dla dzieci Geniuszek.com posiada bogatą ofertę, która pozwoli znaleźć odpowiedni kocyk dla niemowlaka na lato - by się nie przegrzał, oraz na zimę. Koce dla niemowląt dostępne w naszym sklepie różnią się pod względem materiałów, z których je wykonano oraz rozmiarów. Dzięki temu z łatwością znajdziesz ciepłe kocyki dla niemowlaka odpowiadające potrzebom Twojego dziecka. Możesz je wykorzystać, przykrywając swoje maleństwo podczas snu w łóżeczku, nosząc je na rękach, a także podczas spacerów w wózku. Sprawdź koce dla niemowląt dostępne w naszym sklepie i zapewnij swojemu dziecku odpowiedni komfort, który gwarantuje przykrycie mięciutkim kocykiem.

Ciepłe kocyki dla niemowląt - okrycie na każdą porę roku

Szukasz kocyka na lato dla niemowlaka? Zdecyduj się nacienki letni tkany kocyk z bawełny organicznej. Materiał kocyka jest idealny dla skóry maluszka, dlatego bez obaw możesz go nim przykryć lub pozwolić dziecku się na nim bawić. Kocyk bawełniany dla niemowląt jest dostępny w różnych wariantach kolorystycznych i ciekawych wzorach. W naszym sklepie znajdziesz też takie produkty jak:

  • futerkowe kocyki dla niemowląt,
  • kocyki z maskotką,
  • a także muślinowe kocyki - otulacze.

Wszystkie dostępne akcesoria dla niemowląt są przystosowane do użytku dla noworodków. Materiał, z których wykonano grube kocyki na zimę, zapewni Twojemu dziecko ciepło nawet podczas zimowych spacerów. Kocyki dla niemowląt są bardzo miłe w dotyku, a dodatkowo wiele z nich zdobią motywy zwierzęce. By kocyk był jeszcze bardziej przyjazny dla niemowlaka, możesz zdecydować się na koc z maskotką. Poza tym, że szczelnie otuli maleństwo, stanie się też jego zabawką. Wszystko to za sprawą pluszaka - zwierzaczka, który jest dodatkową ozdobą kocyka.

Kocyk dla noworodka - pomysł na prezent

Każda mama z radością otuli swoje maleństwo ciepłym kocykiem. Bawełniany lub welurowy koc dla noworodka może być więc dobrym pomysłem na pierwszy prezent dla dziecka i jego mamy. Sprawdź ciepłe kocyki, które znajdziesz w sklepie Geniuszek.com i wybierz jeden z nich!