• O nas

ludzik-farba.jpg  

Geniuszek serdecznie wita!

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sklepu, bloga i multimediów dla Dzieci i Rodziców Geniuszek. Cały projekt jest wciąż na etapie powstawania i wdrażania, chętnie więc przyjmę wszelkie uwagi i sugestie wysłane na e-mail: sklep@geniuszek.com

 

torebki_farba.jpg blog_farba.jpg YouTube-iconfarba.jpg YouTube-iconfarba.jpg YouTube-iconfarba.jpg
SKLEP BLOG Geniuszek Geniuszek rządzi BOBO TV

Superkorzystna cenowo oferta produktów dla dzieci i rodziców.

Miejsce, w którym dzielę się swoimi doświadczeniami, poradami i metodami wychowawczymi. Od rodzica dla innych rodziców. Czyli między nami rodzicami - tu znajdziecie odpowiedzi na nurtujące Was kwestie związane z szeroko pojętym rodzicielstwem.

Kanał na Youtube dla rodziców i dzieci, stworzony przez rodziców i dzieci. Czyli zabawa i nauka. Filmy z inspiracją dla rodziców - jak rozmawiać i bawić się z dziećmi. W komentarzach znajdziecie linki do widocznych na nagraniu produktów/zabawek.

Kanał na Youtube dla dzieci, podobnie, jak Geniuszek stworzony przez rodziców i dzieci. Od kanału Geniuszek różni się tylko tym, że nie znajdziecie na nim odnośników do produktów w naszym sklepie, ani żadnych treści skierowanych do Rodziców. W pełni bezpieczna treść skierowana tylko do dzieci.

Kanał na Youtube stworzony z myślą o najmłodszych. Przy uspokojających dźwiękach muzyki klasycznej i relaksacyjnej czytamy i rysujemy. Chcemy na chwilę odciążyć Rodziców przejmując rolę niani. Nagrania na Bobo TV będą pozbawione wszelkich niepotrzebnych i szkodliwych bodźców, jak choćby animacji.

 

Jesteśmy rodzinną firmą, w której dobro dzieci stawiane jest na pierwszym miejscu. Jestem mamą trójki chłopców, z których najstarszy ma dopiero 4 lata. Niejednokrotnie sama się przekonałam, jak ważną rzeczą jest znalezienie odpowiedniego miejsca, przyjaznego sklepu, w którym można kupić niemal wszystkie produkty potrzebne w codziennej opiece nad dziećmi, oraz, co równie ważne, idealne do wspólnej zabawy. Naszą ofertę zbudowaliśmy i wciąż urozmaicamy, bo wiemy, jak ważne dla rozwoju dzieci są doznania, jakich dostarczamy im na co dzień między innymi za pomocą różnych zabawek. Produkty do naszego sklepu selekcjonowaliśmy, po to, żeby nasi Klienci nie musieli się już o to troszczyć. Mamy bowiem świadomość, tego jak cenny jest czas przeznaczony na wspólną zabawę z dziećmi.

Małe dzieci naśladują nas, wiedzę o świecie czerpią z uważnej obserwacji. Jako, że jest to czas, kiedy jesteśmy z nimi najbliżej, to właśnie my jesteśmy dla nich podstawowym źródłem wiedzy o otaczającym świecie. Dzięki zabawkom z naszej oferty i filmom z geniuszkowych kanałów Rodzice mają możliwość aktywnie współuczestniczyć w rozwoju maluchów i poznawaniu przez nie świata.

Jako wiecznie zajęta mama trójki maluchów zdaję sobie sprawę, jak trudno znaleźć chwilę na zabawę z dzieckiem. Ale wiem też, że im mniej tego czasu mamy, tym większą wagę powinniśmy przykładać do jakości każdej minuty spędzonej na zabawie z dzieckiem. I pamiętajmy, czas poświęcony na pokazanie dziecku nowej zabawki, na zaproponowanie mu ciekawego spędzania z nią czasu zaowocuje jego późniejszą samodzielną aktywnością i otwartością na odkrywanie nowych możliwości i czerpanie radości z zabawki.

Z myślą o Rodzicach cierpiących na przejściowy lub chroniczny brak czasu powstały nasze kanały na Youtube, na których znajdziecie pomysły na wspólne spędzanie czasu i rozwijające, aktywizujace zabawy. Zapraszam do sprawdzenia, co razem z moimi chłopakami, dla Was przygotowałam: Geniuszek (dla rodziców i dzieci), Geniuszek rządzi (dla dzieci) oraz BOBO TV (dla najmłodszych oraz rodziców).

Każdy produkt, znajdujący się w zakładce Nasze ulubione ma dołączony do opisu link do filmiku, w którym można zobaczyć go w akcji. Są to produkty, które szczególnie polecamy i lubimy, ale oczywiście wszystkie przedmioty z oferty naszego sklepu są sprawdzone przez nas albo przez zaprzyjaźnione z nami mamy i dzieci. Nie sprzedajemy produktów, których nie znamy i możemy z pełną odpowiedzialnością polecić.

Wraz z rozwojem naszego projektu będziemy wzbogacać też asortyment w sklepie, rozwijać kanały filmowe i dodawać porady na bloga. Bądźmy w kontakcie i wspólnie pomagajmy ROZWIJAĆ SIĘ NASZYM DZIECIOM. Zapisując się do newslettera masz pewność, że żadne z publikowanych nowości nie umkną Twojej uwadze.

Mama Geniuszków

  • Sklep zamknięty

Sklep w trakcie przebudowy, przepraszamy za niedogodności
W razie pytań prosimy o kontakt na e-mail:
sklep@geniuszek.com